Найкраще у травні

99425189_263879474966222_2197504447741952000_n

Дуже дивно писати про серіали, книжки та інші розваги, згадуючи черговий місяць на карантині, доки щодня світ розкришується дедалі дрібніше, хоч і здавалося, що він уже й так достатньо розкришений.

Травень був позначений поганими новинами зі світу й хорошими – з нашої особистої бульбашки: Рута почала ходити, я відсвяткувала тридцять другий день народження і закінчила великий переклад, в нас відрили парки і тепер є де посидіти на траві.

Однак поганих новин від цього не меншає. Ось чим ми намагалися відволіктися:

 1. Серіали: ми й далі дивимося The Good Fight та Killing Eve. Крім них, взялися за Anne with an E, знятий за циклом романів «Енн із Зелених Дахів» — непоганий, місцями смішний серіал, легкий і переважно розважальний.
 2. Книжки: я і далі читаю «Амадоку», прогрес скромний, але є.
 3. Випічка: в травні нашу хлібницю заполонили булочки з кардамоном і горіховою начинкою з книжки про норвезькі солодощі. Я пробувала пекти славнозвісні кардамоново-цинамонові булки «як у Карлсона», але норвезькі обскакали їх завдяки начинці.
 4. Олег і далі грає в Anno1800 і дуже її рекомендує.
 5. Я почала бігати і дуже цьому радію. Поки що мій максимум – це 25 хвилин, такий собі подвиг для більшості людей, але для мене в поточній фізичній формі це досить непогано. Бігати в масці не дуже весело, але що поробиш.

Напевно, на цьому все. Сподівання на червень: здати відредагований переклад, більше бігати, купити квитки на літак.

5 thoughts on “Найкраще у травні

 1. Привіт 🙂
  Ми незнайомі, проте, випадково опинившись під цим записом, розумію, наскільки світ тісний (знову). Бо і ті самі серіали ми дивимося зараз (я більше за God Fight та інші “юридичні”, а чоловіку подобається Killing Eve)… і от “Амадоку” в одному з книжкових клубів біля мене читали минулого місяця (я не змогла…)
  Цікаво, чи маємо ми і реальних спільних знайомих…
  Я із Запоріжжя, живу в Штатах, – в Харкові живе одна з моїх сестер 🙂
  Була б рада знайомству.
  Оля

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s